سامانه مدرسه هوشمند پویان

 جستجو در سایت
 تولد همکاران
 همراهان ما
 ویژه
carousel 1
1402/11/09 :: اعزام دانش آموزان به کارسوق ژنتیک استان اصفهان
اعزام دانش آموزان به کارسوق ژنتیک استان اصفهان به سرپرستی جناب آقای مهندس رعیتی، با آرزوی موفقیت برای این عزیزان ... [مشاهده]
carousel 1
1402/11/09 :: اردوی علمی درس آمادگی دفاعی ویژه پایه های نهم
ضمن تشکر از همکار گرامی جناب آقای مسئله(استاد محترم درس آمادگی دفاعی)، این اردوی چندساعته با هدف آشنایی بیشتر دانش ... [مشاهده]
carousel 1
1402/11/07 :: اهدای گلدان به دانش آموزان به مناسبت روز پسر
اهدای گلدان به دانش آموزان به مناسبت روز پسر ... [مشاهده]
carousel 1
1402/11/07 :: برگزاری آزمون پایش کشوری
برگزاری آزمون پایش کشوری ... [مشاهده]
carousel 1
1402/11/07 :: ایستگاه صلواتی به مناسبت میلاد امام جواد و حضرت علی اصغر علیهم السلام
ایستگاه صلواتیبه مناسبت میلاد امام جواد و حضرت علی اصغر علیهم السلام و همچنین روز پسرهای گل ... [مشاهده]
carousel 1
1402/10/17 :: پذیرایی متفاوت آزمونی
پذیرایی متفاوت آزمونی، به مناسبتمیلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها باتشکر از خانواده های محترم دانش آموزان:صحیحی (هشتم) و ... [مشاهده]
carousel 1
1402/10/10 :: ایستگاه صلواتی به مناسبت وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها
ایستگاه صلواتیبه مناسبت وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها  با تشکر از خانواده محترم دانش آموزان: غایبی و نجابت ... [مشاهده]

با سلام و تبریک عید فطر، به اطلاع می رساند، به محض تکمیل فرایند هدایت تحصیلی و آماده شدن پرونده های عزیزان اطلاع رسانی جهت تحویل موارد مورد نیاز از دبیرستان سینائیان صورت خواهد گرفت.
توجه داشته باشید،
1- تازمانی که دستورالعمل تکمیل و تحویل مدارک از طرف اداره آموزش و پرورش به آموزشگاه ابلاغ نشده باشد و فرایند صدور فرم هدایت تحصیلی از سوی وزارت تایید و تکمیل نشده باشد، امکان تحویل هیچیک از موارد مربوط به دبیرستان سینائیان وجود نخواهد داشت.  
2-خواهشمند است با توجه به اینکه همکاران ما سخت درگیر انجام و تکمیل فرایند مربوطه و همچنین سایر امور مربوط به پایه های هفتم و هشتم خواهند بود، از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی  در این زمینه جدا خوددارای نموده و منتظر ارسال پیام و یا اعلام از طریق وبسایت مدرسه(sipad.ir) باشید.
3- نمون برگ آگاهی از وضعیت سلامتی که به همراه این اطلاعیه ارسال می شود را چاپ و با مراجعه به پزشک و مراجع زیربط تکمیل نمایید تا هنگام ثبت نام مدارک شما ناقص نباشد.
4- لطفا قبل از دریافت مدارک و تکمیل موارد خواسته شده در زیر از مراجعه حضوری به دبیرستان دوره دم شهید بهشتی(احسان) خودداری نمایید.
5-در ذیل مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دبیرستان دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی کاشان، به همراه نمون برگ  آگاهی از سلامت جهت اطلاع و اقدام لازم، قابل دریافت است.

برای دریافت می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

1- نمون برگ آگاهی از سلامتی ( حتما باید دریافت و تکمیل شود.)

2- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دوره دوم

 پانل ورود کاربران

 متولدین هفته
 خدا را بسیار یاد کنید
 دانش آموز ممتاز