سامانه مدرسه هوشمند پویان

 جستجو در سایت
 تولد همکاران
 همراهان ما

با سلام و تبریک عید فطر، به اطلاع می رساند، به محض تکمیل فرایند هدایت تحصیلی و آماده شدن پرونده های عزیزان اطلاع رسانی جهت تحویل موارد مورد نیاز از دبیرستان سینائیان صورت خواهد گرفت.
توجه داشته باشید،
1- تازمانی که دستورالعمل تکمیل و تحویل مدارک از طرف اداره آموزش و پرورش به آموزشگاه ابلاغ نشده باشد و فرایند صدور فرم هدایت تحصیلی از سوی وزارت تایید و تکمیل نشده باشد، امکان تحویل هیچیک از موارد مربوط به دبیرستان سینائیان وجود نخواهد داشت.  
2-خواهشمند است با توجه به اینکه همکاران ما سخت درگیر انجام و تکمیل فرایند مربوطه و همچنین سایر امور مربوط به پایه های هفتم و هشتم خواهند بود، از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی  در این زمینه جدا خوددارای نموده و منتظر ارسال پیام و یا اعلام از طریق وبسایت مدرسه(sipad.ir) باشید.
3- نمون برگ آگاهی از وضعیت سلامتی که به همراه این اطلاعیه ارسال می شود را چاپ و با مراجعه به پزشک و مراجع زیربط تکمیل نمایید تا هنگام ثبت نام مدارک شما ناقص نباشد.
4- لطفا قبل از دریافت مدارک و تکمیل موارد خواسته شده در زیر از مراجعه حضوری به دبیرستان دوره دم شهید بهشتی(احسان) خودداری نمایید.
5-در ذیل مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دبیرستان دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی کاشان، به همراه نمون برگ  آگاهی از سلامت جهت اطلاع و اقدام لازم، قابل دریافت است.

برای دریافت می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

1- نمون برگ آگاهی از سلامتی ( حتما باید دریافت و تکمیل شود.)

2- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دوره دوم

 پانل ورود کاربران

 متولدین هفته
 خدا را بسیار یاد کنید
 دانش آموز ممتاز